formularz icoKontakt z ekspertem

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski” NIP: 8191619794, adres: ul. Grunwaldzka 22/3, 35-068 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

AXLEGE | Upadłość i restrukturyzacja
phone button

DLACZEGO RESLEGAL JEST DLA CIEBIE ODPOWIEDNIM WYBOREM?

Jesteśmy prężnym zespołem posiadającym doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących upadłości konsumenckiej. Wyróżniamy się pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem w tego typu sprawach i zaangażowaniem.

Bezpłatnie dokonujemy wstępnej, rzetelnej analizy sytuacji prawnej naszych Klientów, tak aby określić ich szanse w procesie ogłaszania upadłości konsumenckiej, co daje gwarancję, że nie dojdzie do bezpodstawnego lub nieprawidłowego przygotowania wniosku, tym samym zwiększają się szanse na końcowy sukces.

 

Więcej o naszym zespole i kancelarii możesz przeczytać na stronie

reslegal.pl

1
Wyczerpująca odpowiedź na pytania

2
Bezpłatna ocena sytuacji

3
Szybkość i profesjonalizm

4
Wsparcie w toku postępowania

RESLEGAL

adres
ul. Grunwaldzka 22/3
35 – 068 Rzeszów

telefon
781 827 019

email
upadlosc@reslegal.pl